Korzyści z posiadania Hybrydy

Korzyści z posiadania Hybrydy

Niezależnie od tego, czy poszukujesz płynniejszego i cichszego sposobu prowadzenia samochodu, czy chcesz zmaksymalizować efektywność zużycia paliwa przy jednoczesnym minimalizowaniu emisji - masz długą listę powodów które pozwolą Ci odmienić Twoje życie.

Do 10 lat gwarancji na akumulator hybrydowy

Do 10 lat gwarancji na akumulator hybrydowy

Elementy układu hybrydowego posiadają gwarancję producenta na 5 lat lub 100 000 km (co wcześniej nastąpi). Jednak jeżeli Twój samochód pomyślnie przejdzie test układu hybrydowego, to gwarancja na akumulator hybrydowy może zostać przedłużona o kolejny rok lub 15 000 km (co wcześniej nastąpi). Gwarancję tę możesz corocznie odnawiać aż do osiągnięcia przez samochód wieku 10 lat.

Do 24 miesięcy gwarancji i assistance

Do 24 miesięcy gwarancji i assistance

Modele hybrydowe są najbardziej niezawodnymi spośród wszystkich w gamie Toyoty. Ich jakość potwierdzamy dłuższym okresem ochrony gwarancyjnej i assistance.

Życie jest prostsze w Hybrydzie, po prostu wsiadaj i jedź.

Życie jest prostsze w Hybrydzie, po prostu wsiadaj i jedź.

Nasze hybrydy zostały zaprojektowane tak, aby jak najłatwiej jechać samochodem. Po naciśnięciu przycisku zasilania nie ma hałasu, tylko monit, że jesteś gotowy! A gdy system hybrydowy jest kontrolowany, a wszystkie hybrydy są automatyczne, wystarczy wsunąć dźwignię biegów w napęd i cieszyć się płynną mocą podczas każdej podróży.

Płynna, cicha i elastyczna moc.

Płynna, cicha i elastyczna moc.

Jeżdżąc naszymi hybrydami doświadczysz więcej tego co ważne, ponieważ ich cicha energia elektryczna nie zakłóca otaczającego miasta. To elektryczne wspomaganie łączy się bezproblemowo z wydajnym benzynowym silnikiem przy większych prędkościach a w chwilach gdy potrzebujesz tego najbardziej, oba stają się jednym - jak silniki pracujące w tandemie - aby podążać przed siebie.

Baterie które nie muszą być podłączane

Baterie które nie muszą być podłączane

Nie musisz się martwić tym, jak daleko podróżujesz w naszych hybrydach, poprostu zatankuj i kontynuuj swoją podróż, tak samo jak w konwencjonalnym samochodzie. Kiedy akumulator się wyczerpie, nadmiar energii z silnika ładuje go ponownie. I to nie wszystko, gdy hamujesz energia również jest odzyskiwana aby naładować akumulator - więc nic się nie marnuje.

Dobre dla Twojego portfela i środowiska.

Dobre dla Twojego portfela i środowiska.

Nie tylko pokochasz bycie za kierownicą hybrydy, ale naprawdę docenisz ile one oszczędzają. Nasz hybrydy czują się w mieście jak w domu - wyłączają silniki tak często jak to możliwe aby zaoszczędzić paliwo i pieniądze. A z niskim zużyciem paliwa przychodzi niska emisja; nasze hybrydy odznaczają się najniższymi emisjami CO2 w swoich klasach i w przeciwieństwie do samochodów z silnikiem Diesla, bardzo niskim poziomem szkodliwych tlenków azotu (NOx).

Każdy znajdzie hybrydę dla siebie

Każdy znajdzie hybrydę dla siebie

Nasza hybrydowa historia zaczęła się w 1997 roku z nowatorem tego sektora: Priusem. Od tej pory nasza rodzina hybrydowa wzrosła, i z siedmioma różnymi modelami do wyboru z pewnością znajdziesz hybrydę dla siebie. Jeżeli szukasz czegoś odpowiedniego do miasta, to mamy dla Ciebie Yaris Hybrid. Jeżeli ciągle poszerza Ci się rodzina, że trudno wszystkich zmieścić to idealny będzie Auris Touring Sports. W skrócie, myślimi, że każdy znajdzie hybrydę dla siebie.

Bezawaryjność.

Bezawaryjność.

Hybrydy Toyoty zajmują wiodące miejsca w rankingach zadowolenia klientów i bezawaryjności aut przeprowadzanych przez niezależne instytuty badawcze. W 2016 roku Toyota Prius po raz kolejny została uznana za najmniej awaryjne auto według raportu TÜV w kategoriach 6- i 7-letnich oraz 8- i 9-letnich aut z segmentu D.